Firma KLEIB Sp. z o.o.

z siedzibą w Brześciu Kujawskim od 11 lat
specjalizuje się w produkcji chemii budowlanej.

 -------------------------------------------------------------------------------------------------

Działalność rozpoczęto w 2004 roku. Początkowo trzon produkcji stanowiły gotowe proste zaprawy budowlane.

W 2009 otworzono nowy zakład produkcyjny, w którym zdecydowanie podniesiono jakość i wielkość produkcji stając się kompetentną firmą z szeroką gamą produktów, sprzedając rocznie ponad 2 miliony opakowań produktów. Dzięki nowoczesnej całkowicie zautomatyzowanej linii produkcyjnej stale jest zwiększany asortyment produktów. Obecnie KLEIB wyspecjalizował się w produkcji klejów, zapraw i tynków do systemów ociepleń BSO, klejów do płytek, gresu i marmuru oraz farb zewnętrznych i wewnętrznych w systemie kolorowania KLEIB.

Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu rynku budowlanego w 2012 poszerzono asortyment o gotowe cienkowarstwowe tynki ozdobne barwione na nowoczesnych pigmentach organicznych i nieorganicznych wprowadzając jednocześnie wieloletnią gwarancję na systemy dociepleń KLEiB.

Firma KLEiB jest w 100% zbudowana na polskim kapitale. Została wyróżniona Diamentami Forbesa na rok 2011/2012 i jest lauratem Gazeli Biznesu 2010/2011, 2012/2013.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

logoitb2012 - Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji wydany przez Instytut Techniki   
Budowlanej w Warszawie na systemy ociepleń KLEiB

 

logoitb (1)2012 - Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji wydany przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie dla zestawu wyrobów do wykonywania ociepleń ścian zewnętrznych budynków systemem KLEiB W

fabryka_brzesc

 

W trosce o jakość wyrobów oraz o ochronę środowiska naturalnego, współpracuje z producentami chemii budowlanej i europejskimi centrami badawczymi takich firm jak jak Wacker, Dow, Brenntag czy Ceac.

Na terenie fabryki posiadają laboratoria, w których doświadczona kadra ściśle kontroluje dostarczane surowce, oraz produkty pod kątem ich zgodności z wymaganiami krajowymi i UE. Zakładowa Kontrola Jakości dba, aby każda partia produktów dostarczana do dystrybutora odpowiadała deklarowanym parametrom.

W związku z ciągłym rozwojem w laboratoriach przeprowadzane są testy nowo wprowadzanych do sprzedaży wyrobów.

Posiadają wiele certyfikatów potwierdzających wysoką jakość produkowanych przez nich wyrobów.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

logoitb2012 - Certyfikat Zakładowej Kontroli Produkcji wydany przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie na zaprawy murarskie według projektu

 

logoitb2012 Aprobata Techniczna wydana przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie na system ociepleń ścian zewnętrznych metodą lekko-mokrą KLEiB