[NOWY] Plannja – nowości. Scandic i Regent w nowym wymiarze.

Opublikowano | w kategorii: Nowości w pokryciach dachowych.

plannja-e1397032332365-150x150Miło mi przedstawić odnowione profile dachowe Szwedzkiej marki Plannja.

Pierwszy profil to blachodachówka o nazwie Scandic, która aktualnie oferowana będzie w dwóch modelach, Scandic Modular oraz Scandic Line. Wersja modular jest to tzw blachodachówka modułowa czyli model cięty na tzw jednakowe arkusze dwumodułowe, tak rozpowszechnione w ostatnich latach za sprawą fińskiej blachodachówki Finnera. Druga wersja to wersja cięta na dowolnie zamówione długości. Oba rodzaje blachodachówki Scandic produkowane są w dwóch odmianach powłok tj. poliester połysk oraz mat pochodzących wyłącznie z hut szwedzkich, czego potwierdzeniem jest 30 letni okres gwarancyjny.

Drugim bardzo interesującym modelem blachodachówki jest produkt o nazwie Regent Grand, który to został poddany odświerzeniu przez znaczne 30 milimetrowe podniesienie przetłoczenia poprzecznego. Zabieg ten nadał wyraźnego charakteru tej klasycznej blachodachówce. Produkt  produkowany jest w wersji ciętej na długość wyłacznie z blach produkowanych przez huty szwedzkie  oraz w czterech powłokach obejmujących bardzo atrakcyjne warunki gwarancyjne tj:

Gwarancja:
50 lat – Plannja Hard Coat 50 Glossy
40 lat – Plannja Hard Coat 50 Satyna
30 lat – Poliester Mat
30 lat – Poliester

 

Rsystem sp. z o.o., Piaski, UL. Piastowska 19, 09-200 SIERPC TEL: 509 354 386/ 509 354 387, email: biuro@r-system.pl / renomasystem@gmail.com