Od wielu lat nasza firma specjalizuje się w sprzedaży pokryć dachowych. Swoje doświadczenie budowaliśmy kierując się wyłącznie solidnością w obsłudze Naszych klientów. Marki pokryć dachowych, które dobieraliśmy do swojego portfolio pozwoliły nam ugruntować pozycje niezawodnego i zaufanego kontrahenta.

Współpraca z takimi potentatami rynku blaszanych pokryć dachowych jak Plannja, Pruszyński, Budmat czy Florian Centrum stała się podstawowym  czynnikiem zdobywania doświadczenia i wiedzy o produktach i ich zaletach.

Doświadczenie to   pozwoliło nam przez ten okres sprzedawać Naszym klientom najlepsze jakościowo rozwiązania dostępne na Naszym rynku. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza w tym zakresie i fachowe doradztwo w doborze właściwego pokrycia dachowego zbudowało przez ten czas grupę  zadowolonych klientów, których dobra  opinia stanowi podstawowy czynnik budowania naszego pozytywnego wizerunku. Nie przypadkiem w nazwie naszej firmy znajduje się się słowo RENOMA, bo jest to dla nas główne kryterium wg którego działamy. RENOMA zobowiązuje nas wobec każdego klienta i każdy zasługuje na zindywidualizowane podejście w zakresie swych osobistych potrzeb.

Mirosław Łobiński
współwaściciel