Flex- szwedzka blachodachówka modułowa Firmy Plannja.

Opublikowano | w kategorii: Nowości w pokryciach dachowych.

plannjaFirma Plannja to spółka należąca do światowego lidera w produkcji blach powlekanych szwedzkiego koncernu SSAB. Produkty  Firmy Plannja to gwarancja najwyższej jakości i innowacyjności.

Nowy produkt, o którym pragnę nadmienić to blachodachówka modułowa o nazwie Flex. Flex to produkt symetryczny, oznacza to że jego układanie na dachu może odbywać się zarówno od strony prawej jak i od lewej, nie tak jak przy tradycyjnych blachodachówkach tylko od strony prawej. Krótkie dwumodułowe arkusze pozwalają na efektywne wykorzystanie materiału, co pozwala na ograniczenie do maksymalnie 5% spadków, które powstają na połaciach skośnych. Dodatkowo zastosowanie do montażu wkrętów farmerskich typu TROX pozwala na uzyskanie estetycznego wyglądu dachu. Wkręty te ze względu na płaski kształt łba, są mało widoczne na dachu. Kolejne zalety Flexa to różnorodność najwyższej światowej jakości blach, używanych do jej produkcji. Powłoki na tych blachach gwarantują najwyższy poziom estetyki i trwałości.  Gwarancja na wszystkie te powłoki to aż 30 lat.

Flexa możemy kupić w trzech rodzajach powłok. Powłoki te to:

  • Plannja Hard Coat 50 Gloss – to produkt marki premium, gwarantujący najwyższą trwałość mechaniczną, estetyczną (wysoka odporność na UV) oraz powtarzalność kolorystyki.
  • Plannja Green Coat Mica – to innowacyjny produkt w gamie powłok matowych, wyróżniający się innowacyjną technologią jej produkcji oraz trwałością.
  • Plannja Hard Coat 50 Satyna – to produkt, który pozwala na zachowanie waloru estetycznego wyglądu oraz jakości z przystępną ceną.

Wszystkie blachy Plannja wykonane są z najwyższej jakości stali, którą gwarantują jedynie złoża szwedzkiej rudy oraz Hut koncernu SSAB. Firma Plannja, która wchodzi wskałd koncernu SSAB jako jedyna w Polsce jest wstanie zaproponować najwyższy standard sprzedaży swoich wyrobów.

Myślę, że dla osób które cenią sobie najwyższą jakość oraz profesjonalny serwis to produkt, który zaspokoi wszystkie oczekiwania.

Rsystem sp. z o.o., Piaski, UL. Piastowska 19, 09-200 SIERPC TEL: 509 354 386/ 509 354 387, email: biuro@r-system.pl / renomasystem@gmail.com